Проектирање и надзор на соларни/фотонапонски системи
123.456 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.01.2023 22:53

Неготино / Неготино

Состојба на предмет
Нов

Проектирање и надзор при изградба на соларни, фотонапонски системи до 1 MW. Локацијата може да биде на кров (на станбен или деловен објект ) или на земја. Посредување со фирма за испорака на опрема и изведба.
Цена по договор.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Соларните апарати енергија

Се продава од:

Јордан
Потврден огласувач
070200243
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам