1 / 8
MERCEDES ML 320 CDI 4MATIC
14.800 €
22.03.2023 16:34

Велес / Велес

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

ML 320

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

155 kw / 211 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava MERCEDES ML320CDI 4MATIC
2008god
Napraven e golem servis pred 500km
Dzipot e kupen od prv gazda od germanija uvezen licno od mene
Dzipot ne e na jastuci! Za povekje informacii javete se na 📞072 646 500📞

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ilija
Потврден огласувач
077924700
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам