1 / 1
Se prodava kompletno opremen stan 75m2 na 10 min do ezeroto
100.000 €
10.02.2023 13:20

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

75 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

naselba Rasadnik

Се продава стан во мирна и тивка населба на 10 минути од Охридско езеро. Станот се наоѓа во близина на градинка Лихнида (нас.Расадник). Се продава целосно опремен со површина од 75м2 со одличен распоред, станот располага со:
- 1 дневен престој
- 1 кујна со трпезарија
- 1 спална соба
- 1 бања
- 1 балкон

ориентација: југо-исток
греење/ладење: струја
кат: 5ти
цена: 100 000 евра

шифра: 100.2

За подетални информации контактирајте не:
📞 +389 78 391 348
📞 +389 78 928 767
📩 realdealskopje@gmail.com
Ваш Real Deal

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

RealDeal
Петар Попарсов 19/2
Потврден огласувач
078928767
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам