1 / 2
Novi Gumi za Viluskar 7.00-12/.500 i 6.00-9/4.00 Polni Gumi
По Договор
10.02.2023 13:00

Гостивар / Гостивар

Испраќам по карго    

Se Prodavat Novi Polni Gumi za viluskar.
Dva Komada 7.00-12/.500
Dva Komada 6.00-9/4.00
Za poveke Info Tel.

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Останато

Се продава од:

Viluskar
Потврден огласувач
070326851
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам