Kukja Plac Objekt vo selo Tarinci
19.000 €
20.000 €
Денес 13:36

Штип / Штип

Број на соби:

6

Квадратура:

110 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

1000 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 4 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Tarinci 18

Samostojna stara kukja vo selo Tarinci.
(Prvata kukja od desnata strana).
Odlicna lokacija, pogodna i za biznis objekt.
Celosna povrsina = 1100m2
Cena= 19000€

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Q
Потврден огласувач
077633333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам