1 / 2
Xiaomi Note 9 Pro 6/128-Kako nov
8.000 МКД
08.03.2023 19:43

Кичево

Марка:

Xiaomi

Модел:

Xiaomi Note 9 Pro

Боја:

White

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Se prodava Xiaomi Redmi Note 9 Pro 6ram 128rom,telefonot e kako nov,raboti na site karti,sleduva so polnac.Moze zamena

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Dzelal
Потврден огласувач
070456956
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам