1 / 12
VW POLO V 1.6 TDI 90 2010 COMFORT LINE GERMANIJA
5.800 €
Цената е фиксна
Денес 10:25

Кочани / Кочани

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

VW POLO V 1.6 TDI 90 COMFORT LINE
191 000 KM
BLUE MOTION TECHNOLOGY
EURO 5
191 000 KM
UVOZ OD GERMANIJA
PLATENO DO REGISTRACIJA
DVA KLUCA
MULTI MEDIA
CLIMA FUNKCIONALNA
POJACALO
NOVI GUMI DOT 2022
CONTINENTAL 205 40 17
ALU 17

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

V E N C O
Потврден огласувач
077642426
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам