1 / 1
Apple iPhone 14 Pro 14 Pro Max Novi 12m. Internacionalna Gar
1.219 €
28.01.2023 10:53

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

Iphone 14 Pro

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Novi,Neaktivirani 12 Meseci Internacionalna Garancija
👉Iphone 14 Pro 128GB=1219 evra/75.090 den.
👉Iphone 14 Pro Max=1319 evra/81.250 den.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Vili Mobile
Ордан Џинот 27а Стара Битолска Чаршија
Потврден огласувач
077511557
Испрати Е-маил до огласувачот

Samsung Galaxy S10 Plus Garancija Vili Mobile

15490 €

Apple iPhone 12 Pro Max Kako Nov Garancija Vili Mobile

39990 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам