1 / 10
Polo GOAL 1.4 tdi
3.300 €
03.03.2023 13:37

Неготино / Неготино

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2024

Сила на моторот:

51 kw / 69 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Polo 1.4 tdi 2006-ta godina
Registrirana do mart 2024ta
GOAL oprema
Trokrak volan
Zadni parking senzori
Tempomat
Klimatronik funkcionira odlicno
Okolu cenata ima prostor za dogovor na lice mesto

Za podetalni informacii 075841516 - Aleksandar

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
075841516
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам