1 / 7
Се продава стан во Охрид на Бул.Туристичка
1 €
30.05.2023 10:53

Охрид / Охрид

Број на соби:

2,5

Квадратура:

74 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2017

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Бул.Туристичка

Се продава стан на бул.Туристичка,во близина на хотел Фламенго,(зграда Ремис).Станот се наоѓа на прв кат во колективна станбена зграда и е со станбена површина од 66м2+8м2 балкони. Поседува голема дневна соба со трпезарија и кујна ,една спална соба,тоалет со бања,и два балкони.
Станот е во одлична кондиција.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Ѓоко
Потврден огласувач
070/637-731
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам