1 / 8
BMW
6.000 €
25.04.2023 02:40

Охрид / Охрид

Марка:

BMW

Модел:

Друг модел

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Останато

Донесена од Германија 2019.
6 000 е. може и по договор.
2005 год.
120 кw.
163 кс.
230 000 км.
Регистрација до 27.07 2023.
Зимски гуми, резервна гума...
Тел.077513703

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Makohrid
Потврден огласувач
070503023
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам