1 / 4
KERAMICKI GREJACI NOVI 75W
350 МКД
27.01.2023 16:52

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Prodavam novi keramicki grejaci jacina 75w za terarijumi inkubatori i dr.namena

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

OGLASUVAC
Потврден огласувач
079280009
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам