1 / 2
VELOSIPED DETSKI
1.600 МКД
20.03.2023 17:41

Автокоманда / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Женски

Големина на тркало:

20 "

Големина на рам:

14 "

Prodavam ispraven velosiped za deca

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

daniel
Потврден огласувач
078410760
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам