1 / 8
Kia Sorento
5.900 €
27.01.2023 17:46

Тетово / Тетово

Марка:

Kia

Модел:

Sorento

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Останато

- Се продава Kia Sorento 2005год.
- Full Oprema
- Одлична состова
- 2.5 crdi 103Kw 140Ps
- Со поминати 255 000км.
- Климатроник
- Кожен ентериер
- Електрика на седиште
- Електрика на стакла и ретровизори
- 4×4 погон со боза и спора
- Магленки
- Серво волан
- Алимински Фелни
- Камера за паркинг
- Борд компутер
- Esp
- Abs
- DVD player
- Подесувач на Волан
- Затемнето задни стакла
- Led светло со лого Ка на втати И уште многу опрема.
Наптавен сервис сменето Улье, каиш затегач за каиш, амтифрис, филтер за Уле.
-Регистриран до 11.07.2023Година
ЦЕНА 5900evra
Со простор за цена под договор на лице место.
Може да се види и проба.
Тел.
- 071298521
- 076219800

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

miroslav
Потврден огласувач
071298521
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам