1 / 5
Audi a4 1.8tfsi
8.000 €
Цената не е фиксна
11.03.2023 21:21

Кичево

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2009

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

117 kw / 159 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Audi a4 b8
1.8tfsi benzin
Kolata e vo odlicna sostojba, servisirana, so realna kilometraza, uvezena od GERMANIJA.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Badze
Потврден огласувач
071302229
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам