1 / 12
OPEL CORSA D 1.3 multijet 2010 god FULL
По Договор
25.03.2023 09:45

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

59 kw / 80 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

SE PRODAVA OPEL CORSA D 1.3 MULTIJET PROIZVEDENA 2010 GOD SO FULL OPREMA

KLIMA
ELEKTRIKA NA PROZORCI
SERVO VOLAN
CENTRALNA BRAVA
ORIGINAL RADIO CD OPEL
TEMPOMAT
ABS
ESP
10X AIR BAG
I DR OPREMA

UVEZENA OD FRANCIJA

PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA

PERFEKTNO VOZILO

POGODNA ZA VOZAC POCETNIK

VOZILOTO MOZE DA SE KUPI NA KREDIT PREKU STOPANSKA BANKA (samo za onie koinprimaat plata preku stopanska banka)

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

BLAZE
Igman 25
Потврден огласувач
075899910 078474620
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам