1 / 4
Lada Niva 1.7 benzin plin Registrirana
2.300 €
27.01.2023 21:20

Кичево

Марка:

Lada

Модел:

Niva

Година:

1997

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Registrirana
97god
Ispravno motor menjac reduktori

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
071750704
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам