1 / 3
se prodavaat jaki zvucnuci magnum 18 ka
1.800 МКД
05.03.2023 15:00

Битола / Битола

se prodavaat jaki zvucnuci magnum 18 ka ,so vuferi visokotonci extra ozvucuvanje za vo kola , malku koristeni
mozi da se probaat da se vidi kakov zvuk vadat

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
070 239 375
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам