1 / 4
Specialized Stumpjumper 27.5" 160/150mm Travel
1.100 €
25.03.2023 23:28

Карпош / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

27 "

Големина на рам:

20 "

• Frame (L)
• Tyres 27,5”
Сменети Делови:
• Gears 1x12 ( SRAM NX )
• Fork RockShox Pike ( Upgrade Charger 2.1 / Debonair Spring )
• Magura 203 / 180 Дискови
• Shimano MT-200 Кочници

Предната гума е различна од сликите

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

David
Потврден огласувач
071274079
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам