1 / 12
Mercedes C220 zariban motor moze i na delovi112233
1 €
12.02.2023 14:29

Охрид / Охрид

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

220

Година:

1994

Гориво:

Дизел

Километри:

450000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

70 kw / 95 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

kolata e zacuvana ne e nigde skapana moze cel ili na delovi ima se

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

×××
Потврден огласувач
078343333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам