1 / 12
VW GOLF 5 1.9TDI 77KW/105KS -07 ***GOAL MODEL***
5.300 €
14.03.2023 09:56

Берово / Берово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

GOLF 5 1.9TDI 77KW/105KS ( GOAL)
KOLATA E UVEZENA OD ITALIA SO PLATENI DAVACKI DO REG I PREVOD NA DOKUMENTI
MAKSIMALNO ZACUVANA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078667527
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам