1 / 1
ПЛАЦ ЗА ГРАДБА ВО БИТОЛА | PLAC ZA GRADBA VO BITOLA
1 €
29.04.2023 15:11

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

400 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац 400 м2, со маркица со сè еркер 130м2 П+2 (27% за изградба на станови) со паркинг - двор 200м2.

Локација:
Ул. Пецо Божиновски бр.16 (на 10 метри од училиштето Стив Наумов).

За дополнителни информации на овај телефон: 075838021 Ферат.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ferat
Потврден огласувач
075838021
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам