1 / 7
Opel Astra GTC 1.9 120ks
3.750 €
Цената е фиксна
01.03.2023 21:40

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Опел Астра ГТЦ 1.9 - 120кс.

Редовно сервисирана (на секој 10.000 км).
Нови зимски гуми.
4 Нови дискови и плочки.
4 Нови амортизери.
Нов сет на менувач (платен 700 еур. во 2020 година.)
Последен голем сервис (уље, филтри, ребраст и линиски каиши, затегачи и водна пумпа) правен на 20.12.2022.

Само за сериозни купувачи.

Контакт: 070-248-421

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
11111111111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам