1 / 6
NOVO!!! Bluetooth-karaoke ZVUCNIK 12inc
3.690 МКД
Цената е фиксна
02.02.2023 10:34

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

❗️❗️Повторно на ЗАЛИХА ❗️❗️

1.Со звучникот од 12inch BT party speaker добивате:
1 жичен микрофони, usb кабел за полнење, и далечински управувач.
🛒Лесни за носење
👨‍👩‍👦‍👦Лесни за ракување за целото семејство.
🎞🎥🎬Подржува USB / AUX / TF -kard / FM Radiо / Bluetooth
🎸🎻🎹Приклучок за гитара и други иструменти ,може да работи и на 12 волти
🎙Висок квалитет, добар фреквентен одзив. Ниска потрошувачка на енергија
AUX аудио влез
🎆Шарено LED светло (може и да се исклучи)
🔋2400mAh rechargeable Li-battery која издржува и до 24 часа без струја .
✅ Бесплатна достава до дома 🚀


Specification:

GTS-1247 12 inch BT party speaker led lights speakers with Wired microphone audio speakers and professional fm radio.
Material:
Plastic + Metal
Function:
BT, USB, TF, TWS, AUX-IN, FM Radio, BASS, TREBLE, ECHO
Color-Black
Loudspeaker spec.
12 inch x 15 W(Tweeter)x 1pc.
Battery capacity:
2400mAh rechargeable Li-battery
Product unit size:
28 x 25 x 46 cm
Free accessories:
USB Charging cable x 1pc, Wired Microphone x 1pc, Remote controller x 1pc.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Останато

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
072217575
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам