1 / 10
Nissan Patrol
3.500 €
05.03.2023 14:24

Виница / Виница

Марка:

Nissan

Модел:

Patrol

Година:

1992

Гориво:

Дизел

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Nissanot e kamen zdrav motor glanc 2.8dizel ima gi i originalnite gumi i aluminski bandazi na nego poveke info na 070695666-071242632

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Rote
Потврден огласувач
071242632
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам