1 / 8
Kamion
25 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.03.2023 10:11

Кавадарци / Кавадарци

Scania kiper so kran
Mozna e zamena za mini bager ili skip
Kontakt 071288748

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава / Можна е замена од:

Елизабета
Потврден огласувач
071288748
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам