1 / 11
Aлати за ковани огради Eisencraft со литература
15.990 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.03.2023 11:58

Штип / Штип

Се произведуваат три алати за ковани огради. Првиот е за сечење на шпаринг, втриот е за виткање на „бубрези“ и други форми,трета за „усукување“.
Со алатите следува прирачник во кој се даваат деталите за изработка на различните форми на ковани огради. Алатите се купени 1300 евра во 2006 година од саем "Технома" во Скопје , но многу малку се користени, затоа што наша основната дејност е примена на соларна енергија , а не производство на ковани огради. Ги продаваме по цена 20% од набавна вредност ( 1300*0,2=260 евра) . Алатите се идеални за дополнителна работа на лица кои имаат амбиции во оваа област.. Со инвестиција од 260 евра можете да си обезбедите дополнителен приход.
Јавете се од Понеделник до Петок од 7 до 15 часот или оставете порака на Вибер на 075-462-473. .

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Се продава од: Претпријатие

ЕКО СОЛАР дооел Штип
Нас. Стар Караорман
Потврден огласувач
075462473
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам