1 / 3
Bukovski livadi,bukovska naselba
По Договор
08.02.2023 23:23

Битола / Битола

Квадратура:

960 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava gradezno zemjiste so povrsina od 960 kvadrati.
Mestoto se naoga odma pod crkvata sveta trojca ,bukovski livadi.
Do mestoto ima struja,voda,tehnicka voda .

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Pece
Потврден огласувач
070248297
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам