1 / 4
Mercedes C220
1 €
28.01.2023 15:35

Неготино / Неготино

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

200

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Колата е во одлична состојба

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ико
Потврден огласувач
075727369
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам