1 / 4
Bmw C650 Gt
6.500 €
28.01.2023 15:36

Скопје Центар / Скопје

Марка:

BMW

Вид:

Скутер

Година:

2012

Модел:

C650 Gt

Километри:

50000

Se prodava motor Bmw C650 Gt. Godina na proizvodstvo 2012 so pominato 50.000km. Kupen od prv gazda ,garaziran. Napraven servis smenet kaish i ulje pred 500km, smenti novi gumi Dunlop pred 500km. Motorot moze da se vidi vo bilo koe vreme za poveke informacii javete se na brojot 070369898
Cena 6500€

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Prodavac
Потврден огласувач
070369898
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам