1 / 9
Suzuki swift 4x4
По Договор
28.01.2023 16:04

Гостивар / Гостивар

Марка:

Suzuki

Модел:

Swift

Година:

2006

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

68 kw / 92 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

🇨🇭Suzuki swift
🇨🇭1.3 benzin
🇨🇭4x4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Auto KETA
Ilindenska 209
Потврден огласувач
070378342
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам