1 / 2
Prodavam nova pateka 446×80
1.500 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.04.2023 11:13

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodava nova pateka voopšto neupotrebuvana.
Dinenzii 446×80
079245683

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Килими

Се продава од:

Xxxxxx
Потврден огласувач
000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам