1 / 10
Denon SC-550S
2.700 МКД
Цената е фиксна
3.000 МКД
30.03.2023 15:34

Кисела Вода / Скопје

Испраќам по карго    

Denon centralen zvucnik dosta mokjen, potpolno ispaven, nepopravan. Mozna proba

Impedance: 6 ohms
Nominal/music range: 80/130 W
Frequency response: 28 - 30,000 Hz
Dimensions (WHD) 535 x 200 x 340 mm
Weight: 9,6 kg

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

Predrag
Потврден огласувач
070402215
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам