1 / 2
Kawasaki Brute Force 750 2015
8.000 €
10.03.2023 09:09

Битола / Битола

Марка:

Kawasaki

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2015

Модел:

Kawasaki Brute force 750

Километри:

500000

Ateveto e vo ekstra sostojba a ima I novi gumi I cenata e bez gusenici

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

koce
Потврден огласувач
075207013
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам