1 / 1
Se prodava kamera SONY HXR - MC2000
1 €
13.03.2023 15:46

Битола / Битола

Се продава камера SONY HXR - MC2000, состојба 10/10, многу малку работена како нова. Комплет исправна без ниедна гребнатинка.
- Со камерата следува: Полнач, Батерија оригинална, Адаптер и торбичка PDX купена специјално за неа.
Цената е по договор!

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Sony

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
074234034
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам