1 / 4
aprilia pegaso strada 660
2.700 €
05.02.2023 23:14

Виница / Виница

Марка:

Aprilia

Вид:

Туринг

Година:

2006

Модел:

pegaso strada 660

Километри:

35000

top sostojba
poveke info 078412781 HRISTIJAN

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
077654263
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам