1 / 7
Polo na delovi
1 €
11.03.2023 07:55

Виница / Виница

So full oprema Dohc motor 1.4- benzin 100ks, plin dizna sistem, klima, rekaro sedista-(motorot I preden branik se prodadeni) - ceni povolni

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
078648555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам