1 / 9
KIA PRO CEED 1.4 BENZIN--MODEL 2010--NOVO VOZILO!!!!!!!
4.690 €
Цената не е фиксна
19.03.2023 19:56

Битола / Битола

Марка:

Kia

Модел:

Pro_cee'd

Година:

2010

Гориво:

Бензин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

KIA PRO CEED 1.4 BENZIN--80KW--109KS--EURO 4
--KLIMA LADI ODLICNO
--BORD KOMPJUTER
--SERVO
--ABS
--ELEKTRICNI STAKLA
--CENTRALNO
--2 KLUCEVI
--PARKING SENZORI
--6X AIR BAG
--MAGLENKI
--PERFEKTNA MEHANICKA I TEHNICKA SOSTOJBA!!!
--MOTOR, KAROSERIJA, ENTERIER EDNAKVI NA NOVO VOZILO!!!
--UVEZENA OD SLOVENIJA,,PODGOTVENA KOMPLETNA DOKUMENTACIJA DO REGISTRACIJA!!!
--MODEL I PRVA REGISTRACIJA 2010,,PROIZVEDENA NA KRAJ NA 2009
--SOSTOJBA EDNAKVA NA NOVO VOZILO!!!
--VOZILO ZA CENITELI!!!
--EDINSTVENA VO MK!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

DRAGAN
Потврден огласувач
071-394-113
Испрати Е-маил до огласувачот

SUZUKI SPLASH 1.0 BENZIN-48KW--MODEL 2009--128.000 KM!!NOVO!

4399 €

OPEL ASTRA J 1.7 CDTI--COSMO-125KS--MODEL 2011--164.000 KM!!

6700 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам