1 / 3
KASTRENJE NA GRANKI, SECENJE NA DRVA
По Договор
29.05.2023 10:37

Битола / Битола

Vršime kastrenje na granki i profesionalno sečenje na visoki drva vo vašite dvorovi, parkovi.

Категорија: Дом и Градина / Градина / Останато

Се продава од:

MaRTiN
Потврден огласувач
071384294
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам