1 / 12
Стан во центарот на градот
1 €
05.02.2023 18:19

Гевгелија / Гевгелија

Број на соби:

3

Квадратура:

61 m²

Греење:

Друго

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Маршал Тито 77

Се издава стан во центарот на Гевгелија, атрактивна локација, над градската аптека. Станот е реновиран, во одлична состојба и веднаш вселив. Има две спални соби (едната со спална, другата со лежај), дневна со кујна(опремена), големо купатило, голем трем (опремен). Опремата (фрижидер, шпорет со рерна, клима уред, LCD телевизор, машина за перење облека, бојлери, панел) се во исправна состојба. Има прилкучок за интернет и кабловска телевизија+рутер за WI-FI.
Станот имам сопствен подрум.
Се издава за подолг временски период.

Цена по договор

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Gjorgi
Потврден огласувач
071390373
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам