1 / 7
Se izdava dvosoben stan vo Centar
280 €
31.05.2023 13:55

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

50 m²

Греење:

Централно

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

1995

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Centar

Se izdava dvosoben stan vo Centar

-renoviran
-mali reziski trosoci
-280

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Паметна Куќа
Скопје
Потврден огласувач
079250760
Испрати Е-маил до огласувачот

Се издава убаво средена гарсоњера во Автокоманда.

160 €

Se izdava nov stan vo Aerodrom

250 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам