1 / 6
Se izdava stan pod kirija
1 €
02.03.2023 18:52

Струга / Струга

Број на соби:

3

Квадратура:

65 m²

Греење:

Дрва

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2009

Година на реновирање:

2009

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Mosa Pijade 28

Се издава комплетно наместен стан од 55м2 за подолг временскипериод.На улица Моша Пијаде 28 за повеќе информации јаветесе на 070/974-065
071/429-838

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Zoran
Потврден огласувач
070974065
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам