1 / 12
ELEKTRICNA MONOFAZNA DIGALKA DIZALICA KRAN SO SAJLA
300 €
28.01.2023 21:32

Велес / Велес

PRODAVAM POLOVNA GERMANSKA DIGALKA - KRAN SO SAJLA. TAA STO E NA SLIKITE. CENA 300 EVRA.
TEL: 078 325 807

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

prodavac
Потврден огласувач
078325807
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам