1 / 11
RENAULT GRAND MODUS FACELIFT 1.5dci_65ks_09 god
4.100 €
Цената не е фиксна
27.05.2023 09:11

Кочани / Кочани

Марка:

Renault

Модел:

Grand Modus

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

48 kw / 65 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

RENAULT GRAND MODUS FACELIFT 1.5 DCI 65 KS...
PROIZVEDEN 8 MESEC 2009 GOD...
POGODEN ZA SOFER POCETNIK !!!

Avtomobilot e vo bezprekorna sostojba kako nadvoresno taka enterierski i tehnicka sostojba.
Od oprema poseduva:

- KLIMA
- SERVO VOLAN
- KOMANDI NA VOLAN
- BOARD KOMPJUTER
- ESP
- AIRBAG
- FABRICKO STEREO OZVUCUVANJE
- ABS KOCNICI
- ELEKTRIKA NA PROZORI I RETROVIZORI
- CENTRALNO ZAKLUCUVANJE SO DALECINSKO
- DVA KLUCA
i mnogu druga oprema.

Uvezena od Belgija, nabavena od prviot sopstvenik na realni kilometri !

Plateni davacki do registracija !!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

УНИКАР ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ
Потврден огласувач
078390355
Испрати Е-маил до огласувачот

KIA RIO 1.1CRDI_75 KS_2012 GOD_162000KM

6500 €

DAIHATSU SIRION 4x4_1.3i_07

4200 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам