1 / 10
Odlicen Ford Escord 1.8 clx
870 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.03.2023 09:00

Велес / Велес

Марка:

Ford

Модел:

Escort

Година:

1994

Гориво:

Дизел

Километри:

90000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Prodavam Ford Escord 1.8 clx vo odlicna sostojba zacuvana i odrzavana maksimalno napraven mal servis pred 200km. Od oprema poseduva centralna brava, airbag, radio so usb i aux vgradeni novi zvucnici. Registrirana do 11/2023

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Marko
Потврден огласувач
078458833
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам