1 / 1
PRODAVAM STAN CAIR KARSI TETEKS KAJ PARKOT
По Договор
19.03.2023 14:23

Чаир / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

57 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

000

Година на реновирање:

000

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

CAIR KARSI TETEKS STAN

STAN CAIR
se prodava stan u cair kaj teteks
BLIZKU PARKOT CAIR
57 kfadrat
KONTAKT TELEFON
➡️➡️➡️➡️ 070889110 ⬅️⬅️⬅️🟢
57 m2
4 kat

Категорија: Недвижности / Станови

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам