1 / 2
Prodavam nova pateka 446×80
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.02.2023 07:55

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Patekata e nova,voopšto neupotrebuvana.
Dimenzii 446×80.
079245683

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Теписи и Теписони

Се продава од:

Xxxxxx
Потврден огласувач
000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам