1 / 6
Fletcher so Yamaha 40 I prikolka
3.700 €
04.03.2023 07:38

Штип / Штип

Socuvano gliserce so odlicna Yamaha 40 dvotaktna.Registrirano vo Ohrid Prikolka isto taka registrirana so posebna soobrakajna.Ima i tenda za sonce.

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Моторни бродови

Се продава од:

Stole
Потврден огласувач
078576070
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам