1 / 7
Honor X7 nov so garancija on A1
10.000 МКД
15.03.2023 10:45

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Друга марка

Модел:

Honor X7

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Se prodava kompletno nov honor x7 mobilen, ne aktiviran so 24m garancija, kupen ped 3 dena, kompletna kutija. Cena 10 000den info na mobilen: +38977842193

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

metodi
Потврден огласувач
070718874
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам