1 / 6
Prodavam Nov apartman vo gradba
850 €
13.02.2023 14:45

Дојран / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1,5

Квадратура:

40 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

2023

Година на реновирање:

2023

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Nov Dojran nas.Kaldrma

Prodavam apartman vo gradba vo naselba Kaldrma nov dojran so povrsina 28 m2 zatvoren del i 8 m2 balkon,so samiot apartman sleduva 1 parking mesto do samiot objekt

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Ace
Потврден огласувач
078439295
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам